Ekskluzywne słupy metalowe - bramowe i ogrodzeniowe

Zapraszamy do oglądania słupów na żywo w siedzibie naszej firmy w Dębicy
Jesteśmy jedyną firmą w całej Europie posiadającą ofertę słupów tego typu

Większość z naszych słupów można dostosować zarówno do zawieszenia bramy jak i do ogrodzenia
Produkujemy metalowe słupy we wszystkich możliwych wymiarach, w naszej galerii mogą zobaczyć Państwo na żywo słupy o wysokościach od 1 m do 4,5 m i wadze około tony. Największe z naszych słupów posiadają ogromną nośność i bez trudu udźwigną bramę o wadze kilku ton
Każdy typ słupa możemy dowolnie modyfikować według potrzeb klienta orazi wyposażyć go w dodatkowe elementy takie jak np herb rodowy, oświetlenie itp.
Słup bramowy S1

Słup bramowy S1

słup bramowy / ogrodzeniowy s2

słup bramowy / ogrodzeniowy s2

słup bramowy / ogrodzeniowy s3

słup bramowy / ogrodzeniowy s3

słup ogrodzeniowy s4

słup ogrodzeniowy s4

Ekskluzywne słupy metalowe

Nasze słupy ażurowe zostały wymyślone i wyprodukowane przez naszą firmę z jednego powodu - Obecny rynek słupów ogrodzeniowych i bramowych w Polsce jest bardzo ograniczony i nudny. W Polsce spotkać można słupy murowane z różnych materiałów oraz proste słupki ogrodzeniowe z metalu. Bardzo dużo naszych klientów zamawiało u nasz przepiękne bramy kute, które później montowaliśmy na zwykłych słupach murowanych. Nieodpowiedni słup bramowy może zniweczyć piękno kowalskiej bramy. Rynek premium słupów bramowych w Polsce praktycznie nie istniał - postanowiliśmy to zmienić. Nasi projektanci we współpracy z najlepszymi naszymi kowalami stworzyli nowy produkt - Ażurowy słup bramowy - najpiękniejszy słup w jaki możemy wyposażyć nasz wjazd. Na dzień dzisiejszy produkujemy takie słupy w wielu różnych wersjach i wymiarach.

Metalowe słupy bramowe

Nasze słupy wytwarzane są w całości z metalu. Najczęściej w 85% składają się ze stali, pozostałe 15% stanowią głównie metale kolorowe oraz żeliwo. Dodatki z metali kolorowych oraz żeliwa stosujemy głównie w formie odlewów które sami wytwarzamy oraz modelujemy. Wzbogacenie naszych słupów w elementy odlewnicze pozwoliło jeszcze bardziej podnieść ich jakość oraz przybliżyć je wyglądem do produktów które wytwarzali rzemieślnicy od setek lat. Nasze słupy nie mają nic wspólnego z jakimikolwiek innymi dostępnymi na rynku odpowiednikami.

Metalowe słupy ogrodzeniowe

Nasze słupy wytwarzamy również w wersjach ogrodzeniowych - dzięki temu nie tylko sam wjazd, ale całe Państwa ogrodzenie może być wyposażone w najpiękniejsze słupy na świecie.
Udostępnij: