Designerskie bramy wjazdowe - Bramy do domów z bali, domów drewnianych, góralskich, murowanych

Designerska brama bm36

Designerska brama bm36

Designerska brama bm32

Designerska brama bm32

Designerska brama bm40

Designerska brama bm40

Designerska brama bm24

Designerska brama bm24

Designerska brama bm24b

Designerska brama bm24b

Designerska brama bm39

Designerska brama bm39

Bramy do domów z bali

Ekskluzywne bramy wjazdowe do domów z bali są kutymi bramami wymyślonymi, zaprojektowanymi i wykonywanymi tylko w naszej firmie.
Wszystkie te bramy robione są całkowicie ręcznie. Bramy te zawierają sceny zaczerpnięte z natury idealnie odzwierciedlające charakter drewnianych domów. Są to bramy budowane w technologii 3D, co oznacza że wszystkie elementy w nich zawarte są przestrzenne. Niezależnie czy w danej bramie będzie występować dąb, jeleń czy dzik - każdy z tych elementów będzie przestrzenny dokładnie tak jak w naturze. Dlatego najszersze nasze bramy do domów z balii mają nawet 1 metr szerokości.

Bramy do domów drewnianych

Myśl o domach drewnianych była głównym powodem zaprojektowania tego typu bram. Rynek zrewidował jednak że wielu klientów zamawia również takie bramy w naszej firmie do domów murowanych.

Technologia wykonania

Każda brama wykonywana w naszej firmie powstaje ze stali. lub ze stali w połączeniu z metalami kolorowymi jeśli klient ma takie życzenie. Każda brama wykonywana jest ręcznie przez mistrzów kowalstwa artystycznego.
Udostępnij: